fbpx
Sügisene pakkumine hammaste soodapuhastusele ning hammaste valgendamisele!

Sügisene pakkumine hammaste soodapuhastusele ning hammaste valgendamisele!

Kas aeg lendab kiiremini, kui märgatagi suudad?  Peagi on käes aasta lõpp ja pidustuste hooaeg ning selleks, et saaksid muretult pidusööke nautida ning särasilmselt naeratada, on praegu õige aeg tulla oma suutervist ning hammaste seisukorda kontrollima.
Viimsi Hambakliinikus leiame Teile hambaarsti vastuvõtuaja kolme tööpäeva jooksul. Vastuvõtuaja broneerimiseks võib meile helistada 60 999 10, tulla läbi Viimsi Äritare 2.korruselt ruumist 212, saata e-kiri info@viimsihammas.ee või broneerida aeg kodulehe kaudu.

Selleks aga, et naeratusele viimane lihv anda, on meil kaks head pakkumist 1.oktoobrist kuni 30.novembrini:
• Hammaste soodapuhastus 50 eurot (tavahind 70 eurot)
• FGM valgendussüsteemi ühe hambakaare valgenduskapega (hind 95 eurot) valgendusgeel väärtusega 25 eurot kingituseks

Miks soodapuhastus?
Hammaste toon võib aja jooksul tuhmuda, hammastele võivad tekkida tumedamad laigud, nende muutuste põhjused võivad olla erinevad: kahjulikud harjumused (nt. suitsetamine) või pigmentaineid sisaldavad toitained (nt. mustikad, kohvi, tee, punane vein, coca-cola).
Meil saab lasta oma hambaid puhastada soodapuhastuse abil, mille käigus spetsiaalne granuleeritud ja maitsestatud sooda, vee ja õhu survestatud juga, eemaldab hammastele kogunenud katu ja pigmendi.
Protseduur on kiire ja valutu, ka raskesti ligipääsetavad kohad, nagu näiteks tihedad hambavahed, saavad puhtaks. Pärast protseduuri on hambad puhtamad, säravamad ja ka valgemad.
Tugevamat hambakivi soodapuhastus ei eemalda, seega tuleb vajadusel eelnevalt lasta hambaarstil eemaldada ka hambakivi, mis on hammastele kogunenud.

Miks kapevalgendus?
Hammaste soodapuhastuse järel saab soovi korral teha ka hammaste Whiteness Perfect kapevalgendust, mis tähendab seda, et peale hambaarstipoolset veendumist, et hambad on terved, võetakse kliinikus Teie hammaste jäljend, mille abil toodetakse personaalne hambakape. Selle kape ning WhitenessPerfect valgendusgeeli abil on mugav ja tõhus omale sobival ajal hambad valgemaks ning naeratus säravamaks muuta.
Valgenduskape koos geeliga peaks ühe seansi jooksul olema suus 3 tundi- just nii kaua kestab valgendusgeeli toime, peale mida tuleb hambad pesta. Kõige mugavam on valgendusseanss läbi viia õhtul/öösel magamise ajal.
Valgendada tuleks hambaid umbes nädala jooksul iga päev, et tulemus oleks efektiivne.
Kape säilib õige hooldamise korral mitmeid aastaid ning tulevikus uuesti valgendada soovides tuleb soetada ainult valgendusgeel.
Valgenduskape saab kätte samal päeval ning valgendada saab kodus omale sobival ajal. Pikemalt kapevalgendusest siin.

Kui soovid kasutada pakkumist, astu aja broneerimiseks läbi Äritare 2.korruselt ruumist 212, helista meile telefonil 60 999 10 või broneeri aeg  kodulehelt www.viimsihambakliinik.ee

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!