fbpx

Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

TootetutvustusHydrophil loodussõbralikud tooted nüüd Viimsi Hambakliinikus
Hydrophil bambusest hambahari

Hydrophil loodussõbralikud tooted nüüd Viimsi Hambakliinikus

Hydrophil brändi loojateks on kolm noort meest Christoph, Sebstian & Wanja Saksamaalt, Hamburgist. Idee luua jätkusuutlike suuhügineenitoodete tootmine tekkis neil ühe jalgrattasõidu ajal läbi Hambrugi ajendatuna faktist ning murest, et vesi on ressurss, mida kulutatakse liialt palju.
Nad otsustasid luua tooted, mille tootmisprotsessis kuluks vett nii vähe, kui võimalik.

Hydrophil (kreeka keeles tähendab Hydrophilic “vett armastav”) tooted on veeneutraalsed, veganid ning õiglaselt toodetud.
Veeneutraalne tootmine tähendab, et vett kasutatakse väga kaalutletult, naturaalsed vegan koostisosad(nagu bambus) jällegi kasvavad ilma lisaaineteta ning lisaks kasutatakse Hydrophil toodete puhul AURO värve, mis ei sisalda mineraalõlisid või teisi keemilisi lisandeid, seega ei jäta need jälge põhjaveele, kui need tooted on komposti visatud.
Hydrophil tooted ei sisalda loomseid koostisosi ning neid pole testitud loomade peal. Kõik tooted on toodetud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides.
Hydrophil tootevalikust leiab jätkusuutlikke hambaharju, suuõli, suuvee, huulepalsami, hambaharja topsikuid ja nii edasi.

Viimsi Hambakliinikus on saadaval:
Täiskasvanute hambaharjad
Laste hambaharjad
Suuvesi
Suuõli
Huulepalsam
Hambaharjade või hambapesu topsikud

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share