Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

TootetutvustusJack N’Jill suuhügieenitooted nüüd Viimsi Hambakliinikus!
Jack N'Jill hambaharjad ning hambapastad

Jack N’Jill suuhügieenitooted nüüd Viimsi Hambakliinikus!

Meil on hea meel teatada, et loodussõbralike suuhügieenitoodete  sari Jack N’Jill on nüüd müügil Viimsi Hambakliinikus.
Jack N’Jill on brand, mis loodi Melbourne’is, Austraalias aastal 1949. Viimased 20 aastat on ettevõtet juhtinud farmaatsiataustaga abielupaar Justin ja Rachel, kes peale oma esimese lapse sündi avastasid, et suuhügieenitoodete turul pole piisavalt turvalist valikut väikelapsele ning arendasid Jack N’Jill tooted täiesti loodussõbralikuks.

Maitsevaba Jack n'Jill hambapasta lastele

Meie valikus on järgmised Jack N’Jilli tooted:

Laste hambapastad 50 gr
Maitsed: mustikas, banaan, maasikas, maitsevaba
Laste hambapastad on 100% looduslikest koostisosadest, need on fluoriidivabad, suhkruvabad, värvainetevabad, SLS-vabad ning gluteenivabad. Lisaks muidugi on tooted laheda disainiga.

 

Koala Jack N'Jill hambahari lasteleLaste hambaharjad toredate Dino ja Koala tegelastega
Hambaharjal on ümarad nailonharjased, hambaharja vars on aga toodetud 100% maisitärklisest – seega võite kindlad olla, et need hambaharjad ei täida prügilaid ega reosta maapinda veel miljoneid aastaid.
Taaskasutamine:
1. murra ära hambaharja pea ja järgi kohalikke taaskasutamise nõudeid (ka nailon on taaskasutatav)
2. harjavars vii komposti, tavaolukorras kulub sel prügis lagunemiseks ca 90 päeva
Hambaharja on soovitatav vahetada iga 8 nädala järel.

 

Silikoonist näpuhari Jack N'Jill samm1Silikoonist näpuhari (2 tk) on  1. samm laste suuhügieenis, sobilik  6-18 kuu vanustele lastele
Need näpuharjad on toodetud 100% meditsiinilisest silikoonist, mis on disainitud lihtsaks ning efektiivseks suuhügieeni eest hoolitsemiseks.Harja on lihtne kasutada ning see on toksiliste ainete ja BPA vaba.
Hari on kahepoolne – kasutage “harja” poolt beebi hammaste õrnaks puhastamiseks, siledat poolt, et masseerida beebi igemeid, see on eriti hea lahendus perioodil, kui beebil tulevad hambad.
Veenduge, et silikoonist näpuhari on puhas, peske seda sooja veega, võib ka steriliseerida.
Loomulikult võib seda toodet kasutada ainult täiskasvanu lapsel, see ei ole närimiseks ega pole lubatud lapsele mängimiseks kätte jätta.

Silikoonist hambahari samm2 Jack N'Jill
Silikoonist hambahari on 2. samm laste suuhügieenis, sobilik 1-3 aastastele lastele
Silikoonist hambahari on turvaline ja hügieeniline viis lapse hammaste puhastamiseks, see on toodetud 100% meditsiinilisest/ toiduainetele sobivast silikoonist, mitte-toksiline ning BPA vaba.
Enne kasutamist paigaldage turvakaitse harjale, selleks viige harja pea läbi kaitses oleva ava ning lükake kuni harjapea ja käepideme vahelise paksendini.
Kasutamine: Peske käed ja hari, samuti enne esmakasutamist ja peale igat kasutamist. Lisage vähesel määral Jack’N Jill naturaalset hambapastat ning õrnade ringjate liigutustega puhastage oma lapse hambad.
Nõuanne: olge kindlad, et hari on puhas. Pesta sooja vee ja naturaalse puhastusvahendiga ning steriliseerida peale paari kasutuskorda.
Soovitame harja vahetada peale 2-kuulist kasutusperioodi või tihemini, näiteks peale haigust, purunemise korral.
Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all – see ei ole lutt ega luti asendaja. EI sobi närimiseks ega imemisvahendina, närimisel laguneb. Kui on märgata lagunemise märke või tükkide eemaldumist, tuleb toode koheselt kasutusest eemaldada.

Silikoonist hamba- ja igemehari on 3. samm laste suuhügieenis ning sobilik lastele vanuses  2-5 aastat

Silikoonist hamba- ja igemehari Jack N'JillSilikoonist hamba- ja igemehari on turvaline ja hügieeniline viis lapse hammaste puhastamiseks, see on toodetud 100% meditsiinilisest/ toiduainetele sobivast silikoonist, mitte-toksiline ning BPA vaba.
Kasutamine: Hari võib tunduda veider, aga töötab tänu oma kujule efektiivselt. Peske käed ja hari enne esmakasutamist ja peale igat kasutamist. Lisage vähesel määral Jack NJill naturaalset hambapastat ning õrnade ringjate liigutustega puhastage oma lapse hambad.
Nõuanne: Alati olge kindlad, et hari on puhas – peske seda sooja vee ja naturaalse puhastusvahendiga ning steriliseerige paari kasutuskorra järel.
Soovitame vahetada hari uue vastu peale 2 kasutuskuud või tihemini – näiteks peale haigust või purunemise korral.
Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all, see ei ole lutt ega luti asendaja. EI sobi närimiseks ega imemisvahendina, närimisel laguneb. Kui on märgata lagunemise märke või tükkide eemaldumist, tuleb toode koheselt kasutusest eemaldada.

BUZZY elektriline hambahari lastele 3+ aasta vanustele lastele Jack N'Jill elektriline laste hambahari
See hari on superpehme pöörlevusega ning eriti pehmete nailonharjastega.
Harja vars on taaskasutatavast materjalist toodetud, see on taaskasutatav ning mitte-toksiline, BPA, PVC ja ftalaadivaba. Harja pead on vahetatavad.
Laps saab teha harjast ainulaadse 6 laheda kleepsu abil, mis on harja pakendisse lisatud.
Buzzy harjal on 3 reziimi:
1. muusikaline taust
2. hääljuhised
3. vaikne
Kõik reziimid kestavad automaatselt 2 minutit. Harja töötamiseks kasutada 2AA patareisid (ei sisaldu pakendis).

Hambapasta kogu perele 110 gr valgendav või tundlikele hammastele Jack N'Jill valgendav hambapasta 100 g
Selles kogupere (sobilik alates 3-ndast eluaastast) hambapastas on 70% orgaanilised koostisosad, sisaldab 25% xylitoli, see on vegan, GMO vaba, fluoriidivaba, parabeenidevaba, gluteenivaba, sojavaba, suhkruvaba, ei sisalda kunstlikke maitse- ega värvaineid, pole katsetatud loomadel ning on SLS vaba.
Austraadlia jõe münt (Mentha Australis) nendes pastades pärineb metsikust loodusest Lääne-Austraalia vihmametsadest, münd on värske, aromaatne ning aborigeenid kasutavad seda ravitoime pärast.

Hambaharjade kaksikpakk  või hambahari alusegaKaksikpakk Rivermint ja Monsoon Mist hambaharjad Jack N'Jill
Värvid: Rivermint ja Monsoon Mist või Pirate Black & Ivory Desert
NFCo orgaanilised hambaharjad on biolagunevad – käepide on valmistatud GMO-vabast maisitärklisest ning harjased pehmest nailonist, mis on BPA vaba.
Ka hambaharjade pakend on biolagunev.
Kasutage minimum survet ja harjake ringjate liigutustega.
Soovitame hambaharja vahetada iga 6-8 nädala järel või peale haigust. Loputage hoolikalt peale igat kasutuskorda ning laske harjastel õhu käes kuivada.
Hambaharja taaskasutamine:
1. murra ära hambaharja pea ja järgi kohalikke taaskasutamise nõudeid (ka nailon on taaskasutatav)
2. harjavars vii komposti, tavaolukorras kulub sel prügis lagunemiseks ca 90 päeva
Palju õnne – tegite õige valiku, võite kindlad olla, et see hambahari ei reosta loodust veel aastasadu peale selle äraviskamist.
PS! Nfco bioharjad on tehtud maisitärklisest, seega see pole sama tugev, kui traditsioonilised plastikharjad. Hambahari + alus, rivermint, Jack N'Jill
Soovitame harja kasutada keskmise ja õrnema survega – hambaarstid soovitavad kasutada hambaid harjates minimaalset survet, et mitte kahjustada igemeid ja hambaemaili.

 

Tule tutvu ka teiste toodetega Paadi tee 3, teisel korrusel ruumis 212.

Müügiettevõtteks on Amenver OÜ.

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share