fbpx

Ordoline- märkamatu ortodontia

Ordoline- märkamatu ortodontia

Terve ja kauni naeratuse saavutamine märkamatult!

Kaasaegne ortodontiline ravi kapedega on efektiivne ning teaduslikult tõestatud valikuvõimalus hammaste reastamise ja hambumusprobleemide puhul. Selle alla kuuluvad ka juhtumid, mida varasemalt sai ainult breketsüsteemiga ravida.

Ordoline’i eesmärk on saavutada parim tulemus parandades olukorda suus terviklikult, et ennetada potentsiaalsete probleemide esinemist tulevikus. Ordoline kapedega on kõigil võimalik saavutada terve ja kaunis naeratus mugavalt ning märkamatult.

Ordoline kapesüsteem on kõrgetasemeline ortodontilise ravi osa. Üldiselt kulgeb ravi kapedega mugavalt ja on üks eelistatuim ravivahend, kuna nende kasutamine ei eelda harjumuste või elustiili muutust. Vajalik on ainult enesedistsipliin, kuna kapesid tuleb kanda 22 tundi ööpäevas.

Kuidas kaped töötavad?

Meie kaped rakendavad õrna jõudu hambale. See liigutab hamba õigesse asendisse. Ravi ajal võib vajalikuks osutuda täiendavad abivahendid, nagu komposiidist nupud, metallist nupud, sikutid- mis võimaldavad rakendada tugevamat jõudu ja tagavad hammaste efektiivsema liikuvuse.

Kas Ordoline kaped on tõesti nähtamatud?

Ordoline kaped on valmistatud BPA vabast meditsiinilisest plastikust. See materjal teeb meie kaped vaevumärgatavaks- tagades, et Sina oled ainus, kes teab, et neid kannad.

Miks peaksin valima Ordoline ja mitte mõnda teist brändi?

Ordoline’i puhul garanteerime kõrgeima kvaliteediga ravi ja parima hambarastus protsessi. Kasutame erinevaid ortodontilisi abivahendeid, mis võimaldavad meil ravida isegi kõige raskemaid juhtumeid. Lisaks on meil topeltkontrollisüsteem, kus kogenud ortodondid kontrollivad iga patsiendi strateegiat, et tagada parima kvaliteediga ravi.

Iga kapede komplekt on individuaalselt lõigatud, poleeritud ja käsitsi kontrollitud.

Samuti kontrollib Ordoline kõiki arste hoolikalt ja nad läbivad ulatusliku sertifitseerimis- ja haridusprogrammi, et laiendada oma teadmisi ja oskusi, et pakkuda teile parimat võimalikku ravi.

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share