fbpx

Viimsi Hambakliinik on tegutsenud 2018 aasta märtsikuust alates ning meid on selle aja jooksul usaldama hakanud suur hulk kohalikke, kuid ka mujalt Eestist tulevaid patsiente. Meie ravijärjekorrad on muutunud veidi pikemaks, kui kiirete murede korral patsientide aitamiseks optimaalne on, seega ootame oma väikesesse töökasse mõnusasse meeskonda täiendust.

Meie missioon – Viimsi Hambakliinik on kogu pere hambakliinik Viimsis, mis on pühendunud täiuslikkusele Viimsi ja selle lähiümbruse elanike suutervise parendamisel läbi kvaliteetse ja uuendusliku hambaraviteenuse osutamise. Loomulikult on meie patsientide hulgas tänaseks inimesi üle terve Eesti, mida on ainult rõõm tõdeda.
Soovime olla oma kollektiivi jaoks enamat, kui töökoht ja pigem kui meeskond, kus on paindlikud töötingimused ning avatud suhtlemine.
Ootame oma meeskonda professionaalseid kolleege, kes hindavad mõnusat õhkkonda, peavad lugu oma ajast töötades efektiivselt paindliku graafiku alusel, on keskendunud oma töös täiuslikkusele patsientide suutervise parendamisel ning naudivad oma tööd.

Otsime oma meeskonda:
* juureraviarsti
* parodontoloogi
* ortodontilise kaperavi arsti
* laste hambaravi arsti
* hambaarsti

Pakume oma kolleegidele:

* koormus vastavalt kokkuleppele
* paindlik graafik

* astmeline töötasu% 
* superhea kogenud assistent
* tasuta hambaravi, soodustused perele ja sõpradele
* terviseedendus toetus
* koolitustoetus
* ja nii edasi, kõik tingimused on läbiräägitavad ja kehtivad vastavalt omavahelisele kokkuleppele. 

Kui tundub, et mõtleme ühtemoodi, palume võtta ühendust numbril +37256290000 või e-posti aadressil jaanika@viimsihammas.ee 

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!