fbpx

Viimsi Hambakliinik on tegutsenud 2018 aasta märtsikuust alates ning meid on selle aja jooksul usaldama hakanud suur hulk kohalikke, kuid ka mujalt Eestist tulevaid patsiente.
Meie missioon – Viimsi Hambakliinik on kogu pere hambakliinik Viimsis, mis on pühendunud täiuslikkusele Viimsi ja selle lähiümbruse elanike suutervise parendamisel läbi kvaliteetse hambaraviteenuse osutamise.

Viimsis elades ning töötades naudime eelkõige stressivaba logistikat – varasemalt Tallinnas tööl käies kulus päevast oluline osa transpordile ning seetõttu jäi vähem aega perega koos olemiseks ning oma hobidega tegelemiseks. Viimsis on hea elada ning tööl käia, keskus areneb pidevalt ning eluks tarvilike asjatoimetuste pärast Tallinna sõitmine muutub järjest vähem vajalikuks.

Meie ravijärjekorrad on muutunud veidi pikemaks, kui kiirete murede korral patsientide aitamiseks optimaalne on, seega ootame oma väikesesse töökasse mõnusasse meeskonda täiendust.

Ootame oma meeskonda professionaalseid kolleege, kes hindavad mõnusat õhkkonda, peavad lugu oma ajast töötades efektiivselt paindliku graafiku alusel, on keskendunud oma töös täiuslikkusele patsientide suutervise parendamisel ning naudivad oma tööd.

Kui Sulle tundub, et mõtleme ühtemoodi, ole hea, võta ühendust numbril 60 999 10 või e-posti aadressil jaanika@viimsihammas.ee 

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!

viimsi hambakliinik hambaarst töökuulutus