fbpx
Pakkumine Viimsi Äritare ettevõtetele

Pakkumine Viimsi Äritare ettevõtetele

Pakume spetsiaalselt äritarelastele ehk Viimsi Äritares asuvate ettevõtetega seotud inimestele septembri lõpuni
(kehtib veel sel ja järgmisel nädalal tehtud broneeringutele)

Hammaste soodapuhastus 50 eurot (tavahind 70 eurot)
Hammaste kapevalgendus ühele hambakaarele +  valgendusgeel  95 eurot (tavahind 120 eurot)

Kas Sinu hambad tunduvad koos sumeda sügise saabumise ja heleda päikesevalguse vähenemisega veidi tuhmimad, kui sooviksid?

Hammaste tooni muutuse põhjused võivad olla erinevad: kahjulikud harjumused (nt. suitsetamine) ja pigmentaineid sisaldavad toitained (nt. mustikad, kohvi, tee, punane vein, coca-cola).

Meie teostame oma patsientidele hammaste soodapuhastust, mille käigus spetsiaalne granuleeritud ja maitsestatud sooda, vee ja õhu survestatud juga, eemaldab hammastele kogunenud katu ja pigmendi.

Protseduur on kiire ja valutu, ka raskesti ligipääsetavad kohad, nagu näiteks tihedad hambavahed, saavad puhtaks. Pärast protseduuri on hambad puhtamad, säravamad ja ka valgemad.

Tugevamat hambakivi soodapuhastus ei eemalda, seega tuleb vajadusel eelnevalt lasta hambaarstil eemaldada ka hambakivi, mis on hammastele kogunenud. Hammaste soodapuhastuse järel saab soovi korral teha ka hammaste Whiteness Perfect kapevalgendust, kape saab kätte samal päeval ning valgendada saab kodus omale sobival ajal.

Kui soovid kasutada pakkumist, astu aja broneerimiseks läbi Äritare 2.korruselt ruumist 212, helista meile telefonil 60 999 10 või broneeri aeg kodulehelt www.viimsihambakliinik.ee

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!