fbpx

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Viimsi Hambakliinik on võtnud endale kohustuse kaitsta patsientide privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Viimsi Hambakliinik kogub patsiendile hambaraviteenuse osutamiseks, temaga ühenduse võtmiseks või veebipoe teenindamiseks.
Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh nimi, telefoninumber, e-posti aadress,) esitamisel  meie kodulehe kaudu
  • telefoni teel vastuvõtuaja broneerimisel kontaktandmete esitamine
  • sotsiaalmeedia kaudu esitatud kontaktandmed vastuvõtuaja broneerimiseks
  • järelmaksutaotluse esitamisel.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame:

  • teavitada patsienti eelseisva visiidi toimumisajast
  • toimetada kohale veebipoest tellitud tellimuse.

Patsiendi paremaks teenindamiseks võib Viimsi Hambakliinik avaldada teavet kolmandale osapoolele, kes osutab Viimsi Hambakliinikule teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on Eesti Haigekassa.

Isikuandmete kaitse

Viimsi Hambakliinik rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie kodulehte kasutama asudes või vastuvõtuaja sooviavalduse täitmisel/saatmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@viimsihammas.ee

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share