fbpx
Sünnipäeva puhul kingime Opalescence valgendusgeeli!

Sünnipäeva puhul kingime Opalescence valgendusgeeli!

Tähistame 20.märtsil oma esimest sünnipäeva ning selle puhul kingime terve kuu vältel kõigile hammaste valgendamise kape (hind 95 eurot) tellijaile Opalescence 16% valgendusgeeli 2 x 1,2 ml (kingituse väärtus 25 eurot)!

Miks kapenvalgendus?
Kapevalgendus on tõhus, hambaid säästev ja mugav hammaste valgendamise võimalus valgendaja enda valitud ajal ning kohas.

Kuidas käib kapevalgendamine?
Peale seda, kui hambaarst on veendunud, et hambad on terved ning valgendamiseks sobilikud, võetakse kliinikus patsiendi hammastest jäljend, mille abil toodetakse personaalne silikoonist hambakape ühe tööpäeva jooksul.
Valgenduskaped on kasutuskõlblikud mitu aastat õige hoolduse korral ning tulevikus uuesti valgendada soovides tuleb soetada ainult valgendusgeel.
Loe kapevalgendamise kohta veel täpsemalt

Kuidas valgendada kodus?
1. Lase geel peenikese joana aplikaatoriga valgenduskape põhja
2. Aseta valgenduskape suhu, kergelt vajutades, et kape tihedalt hammaste vastas oleks. 16%-lise geeli mõjuaeg on ca 4-6 h, seega on ohutu kape ka ööseks magamise ajaks suhu jätta. Hambad võivad olla esimeste kasutuskordade järel tundlikud.
3. Eemalda kape ning pese harjaga hambad geelist puhtaks. Loputa kaks korda, et vältida geeli allaneelamist.
4. Puhasta kape pehme hambaharja nind külma veega, vältimaks kape kuju muutumist. Hoia valgenduskapet karbis.
Soovitatakse valgendada üks hambakaar esmalt, et võrrelda hammaste tooni muutust. Juba 5-7 kasutuskorra järel on hammaste toon heledam ja ühtlasem ning naeratus säravam.

Kui soovid kasutada pakkumist, astu aja broneerimiseks läbi Viimsi Äritare, Paadi 3, 2.korruselt ruumist 212, helista meile telefonil 60 999 10 või broneeri aeg kodulehelt www.viimsihambakliinik.ee

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!
Opalescence valgendusgeel enne ja pärast