fbpx

Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedTäname oma patsiente usalduse eest aastal 2020!
FB ja kodukas viimsi hambakliinik jõul

Täname oma patsiente usalduse eest aastal 2020!

Ei vaja selgitamist, et 2020 aasta on olnud teistsugune, kui eelnevad ning me kõik oleme olnud silmitsi enneolematute väljakutsetega.
Meie kliiniku mõistes “Covid-19 aastat” vaadeldes meenutame, et olime sel aastal vastuvõttudeks suletud pea kaheksa nädalat ehk 12.märtsist kuni 3.maini, soovides kaitsta oma meeskonda tundmatu vastase eest ning nõustades samal ajal meie patsiente telefoni ning e-posti teel.  Me oleme supertänulikud oma patsientidele mõistva suhtumise ja usalduse eest ning maikuus kliiniku taasavades taastusid visiidid üsna peagi kriisieelsele tasemele, näidates, et inimesed olid õppinud uue normaalsusega toime tulema ning arvestama.

Vaatamata takistustele on rõõm tõdeda, et oleme tänase hetkeni ravinud sel aastal 1025 hammast ning teinud kokku 1930 visiiti (2019 aastal ravitud hambaid 819 ning visiite kokku 1772).
Oleme tänulikud heale koostööpartnerile Eesti Haigekassale, kes reageeris kiiresti kriisiolukorras, leides lahendusi ning võimalusi nii kliinikuid, kui ka patsiente aidata.  Meie ootus järgmisele aastale on, et Haigekassa saaks ellu viia tehtud ettepanekud laste hambaravihüvitise osas – leiame, et laste hambaravihüvitis peaks olema kättesaadav kliinikutele analoogselt täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga, et praegustel lastel tekiks suutervise eest hoolitsemise harjumus ning hambaarstid saaksid tegeleda ennetuse, mitte tagajärgedega.

Uuele aastale läheme vastu lootusrikkalt – me keegi ei tea, kaua nakkusohtlik olukord kestab, kuid me oleme kõik õppinud olukorraga toime tulema. Kõige võti on end ja teisi kaitsta, kandes maski ning hoides oma vaimu ja keha tervena.

Soovime oma praegustele ning tulevastele patsientidele kauneid jõulupühi ning soovime terveid hambaid aastaks 2021!
Kohtume suutervise kontrollis, hoidke endid.

Jaanika Lauk
Viimsi Hambakliiniku tegevjuht

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share