fbpx
Opalescence valgendavad tooted

Valgenduskape

Kapedega hammaste valgendamine on sobilik kõigile, kes igatsevad heledamaid hambaid tõhusalt kuid hambaid säästvalt.
Kapevalgendus toimib tõhusalt kasutades valgenduskapet ning Opalescence 16% valgendusgeeli, mida meie kliinikus on saadaval kolmes maitsevariandis: münt, tavaline ning melon.

Valgenduskape toodetakse hambakliinikus kohapeal  1 tööpäeva jooksul – hammastest võetakse jäljend ning selle järgi valmistatakse silikoonist kape, mida on mugav suus hoida ka üle öö.

Valgendamise alustamiseks peab hambaarst veenduma, et hambad on terved ning valgenduseks sobilikud, seepärast tuleb broneerida ka 0,5 tunnine vastuvõtuaeg, mille raames arst teeb suutervise läbivaatuse ning instrueerib patsienti valgenduskapet ning -geeli kasutama.

Kapevalgendamine muudab heledamaks nii kollase kui hallika tooniga hambad ja saab jagu ka iluvigadest nagu vanuse ja toitainete tõttu pigmenteerunud hambad ning hammaste ebaühtlane toon.

Hoolitsedes valgenduskape (95 eurot) eest õigesti, kestab kape aastaid ning valgendusperioodiks (2 x aastas) tuleb osta lisaks valgendusgeel (25 eurot).

  • Vastuvõtuaja kapevalgenduse protseduurile saab panna telefonil 60 999 10 või broneerida kodulehe kaudu: www.viimsihambakliinik.ee/hambaarst-vastuvotule-registreerumine

  • Arvustused

    Tooteülevaateid veel ei ole.

    Be the first to review “Valgenduskape”