Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedUudisteenused meie kliinikus
Martin Lauk airnivol

Uudisteenused meie kliinikus

Selleks, et meie patsiendid saaksid hambaarsti juurde tulles valuvaba kvaliteetset kompleksset hambaraviteenust tarbida,  täiendame endid pidevalt, et pakkuda kohapeal ka neid teenuseid, mille tarvis pidi varem sõitma Tallinna kliinikutesse.

Mis on uut?
Kirurgia: Meie kliiniku meeskonnas on tunnustatud näo- ja lõualuuSirli Kerge lõualuukirurgkirurg
dr. Sirli Kerge, kelle ampluaa on kirurgilised protseduurid, mida tavaliselt teostatakse spetsiaalseis kirurgiakliinikuis.
Levinuimad mured, millele pakume lahendust:
* hammaste eemaldamine (k.a. tarkusehambad);
* hamba juuretipu eemaldamine;
* implantatsioon;
* pehmete kudede ja luu protseduurid, modelleerimine;
* huule-ja keelekida vabastamine.
Kirurgi vastuvõtud toimuvad üle nädala ning vastupidiselt tavapärastele eriarsti pikkadele järjekordadele saame pakkuda väga operatiivset lahendust probleemidele. Kirugi vastuvõtule registreerumine eeldab hambaarsti suunamist, seega paluge oma hambaarstilt haigusloo väljavõtet ja röntgenpilti, kui tulete mujalt hambakliinikust kirurgi juurde abi saama. 

Märkamatu ortodontia: need, kes vähegi on kokku puutunud ortodondi visiidile aja saamisega, teavad, et ooteajad ning ravi alustamine on pikaldane protsess. Õnneks hambaravi areneb pidevalt ja üha enam hambaarste on võimelised pakkuma alainerite ehk korrigeerivate kapede ravi, mida nimetatakse ka märkamatuks ortodontiaks, kuna kaped on suus peaaegu hoomamatud.
Meil on heameel öelda, et oleme esimene hambakliinik Viimsis, mis pakub kapedega ortodontilist ravi.
Ortodontilised kaped põhjustavad vähest hammaste tundlikkust, ei ole takistuseks rääkimisel ja söömisel ega hammaste puhastamisel, neid on lihtne iseseisvalt paigaldada ja eemaldada. Ortodontilised kaped eemaldab patsient ise söömise ja puhastamise ajaks ja see tähendab, et suuhügieen on kordades parem, kui tavapärase breketravi kestel, samuti ei saa kahjustada hambaemail.
Kui Teil on soov ajada ritta kas üksikud hambad või terve hambakaar, siis tulebki esmalt tulla visiidile, mille kestel hambaarst hindab olukorda ning teeb vajalikud ülesvõtted, et ortodont saaks anda oma hinnangu, ravi kulgemise kestvuse ja perspektiivi. Patsiendi jaoks on kõik väga sujuv – kaperavi on võimalik alustada paari kuu jooksul peale esmast visiiti.
Märkamantu ortodontiline kaperavi on kiire, täpne ja soodsam, kui breketiravi. Ravimeetod on sobiv kõigile, kes järgivad korrektselt ravi õnnestumiseks arsti poolt antud juhiseid.
Martin Lauk airnivol, märkamatu ortodontia, kaperavi, viimsi hambakliinik, hambaarst viimsis

Selleks, et oma patsiente säästa ebamugavast jäljendmaterjalidega jäljendite võtmisest ning näidata proteesitööde puhul perspektiivset pilti otse hambaravikabinetis, soetasime aasta alguses tehnika viimast sõna järgiva skänneri, millega saab mõne minutiga skänneerida ekraanile patsiendi hambumus. Skänneerimisega kiirenevad nii proteesitööde, implanteerimise, hambakroonide kui ka ortodontilise kaperavi kulg – 3D failid liiguvad laborisse hetkega. Samuti on skänneri töö palju täpsem, kui tavapärane jäljendmaterjalidega võetud jäljend.

Kui kõik muud suutervisemured lahendatud, siis on hea aeg-ajalt anda hammastele värskendav lihv soodapuhastuse ja koduse kapevalgendamisega. Soodapuhastust on soovitatav teha kaks korda aastas. Protseduuri käigus puhastatakse pisikese survepesuriga hammaste pinnalt katt ja pigmendilaigud ning peale seda on võimalik personaalsete valgenduskapede ja -geeli abil hammaste tooni kodus valgendada naturaalse toonini nii, et te oleksite alati oma parimas vormis endale peeglist vastu naeratades!

Kõikvõimalike suutervist puudutavate küsimustega palun helistage 6099910, kirjutage e-postiaadressil info@viimsihammas.ee või tulge meile külla ning leiame koos Teie jaoks parima lahenduse.

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share