fbpx

Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedViimsi Hambakliinik on avatud
jaanika lauk, Martin Lauk Viimsi Hambakliinik, hambaarst viimsis

Viimsi Hambakliinik on avatud

Viimsi südames, Viimsi Äritare teisel korrusel avas märtsikuus uksed hubane Viimsi Hambakliinik. Kliiniku teenused on suunatud eelkõige kohalikule elanikkonnale, kes on senini harjunud hambaraviteenuseid tarbima Tallinnas ehk kodust kaugemal.
Viimsi Hambakliinik on pereäri ning idee sai teoks, kuna abielupaar Jaanika ning Martin Lauk tüdinesid igapäevasest Tallinna sõitmisest – tuli leida viis, kuidas kodu lähedal endale südamelähedast tööd teha. Jaanika on juhtimis- ning turundustaustaga ning Martin pika kogemusega hinnatud hambaarst, seega hea kooslus jõudude ühendamiseks ning ettevõtmise alustamiseks hambaraviteenuste valdkonnas.

Kui 2017 aasta kevadel ideed teostama hakati, kerkis Viimsi südamesse uus ärihoone ning sellest leiti ka ideaalsed valgusküllased ruumid. Sisustuses on rõhutud soojusele ning kodususele, mis loodetavasti leevendab külastajatel võimalikku hambaarstihirmu.
Viimsi Hambakliinik on suunatud kogu pere teenindamisele, on mõeldud sellele, et vanematel oleks koos lastega mugav tulla kliinikusse vastuvõtule – igas ravikabinetis ning ka registratuuris on lastele tegelusnurk, mis sisustab laste aja seni, kuni vanem hambatohtri toolis lebab.
Teenuste hulka kuuluvad kõik tavapärased vajalikud hambaraviteenused: hambakaariese ehk hambaaukude ravi, hammaste profülaktiline puhastus, hammaste implanteerimine, hammaste proteesimine, juureravi, suukirurgia, parodontoosi ehk igemeravi, piimahammaste ravi ning hammaste valgendamine.
Viimsi Hambakliinik ootab inimesi oma murega julgelt hambaarsti poole pöörduma, läbi personaalse suhtumise ja konsulteerimise jõutakse üheskoos patsiendi jaoks parima lahenduseni ning ravi püütakse läbi viia patsiendi jaoks võimalikult mugavalt ning valutult.
Kui Sul on mure oma suu tervisega seoses, siis pöördu julgelt Viimsi Hambakliinikusse!

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share