fbpx

Hambumuse korrigeerimine

Hambumuse korrigeerimine

Hambumuse korrigeerimine ortodontiliste kapede ehk alaineritega

Kes vähegi on kokku puutunud ortodondi visiidile saamise murega, teab, et ooteajad ning ravi alustamine on pikaldane protsess. Õnneks on hambaravi areng jõudnud niikaugele, et üha enam hambaarste on võimelised pakkuma kergemate hambumusprobleemidega patsientidele alainerite ehk korrigeerivate kapede ravi, mida nimetatakse ka märkamatuks ortodontiaks, kuna kaped on suus peaaegu hoomamatud ning põhjustavad vähest hammaste tundlikkust, sedagi vaid iga uue kape paaril esimesel päeval peale seda, kui hambaid on liigutatud uutele positsioonidele.

Kaped ei ole takistuseks rääkimisel ja söömisel ega hammaste puhastamisel, neid on lihtne iseseisvalt paigaldada ja eemaldada, ravi on kiire, täpne ja soodsam, kui breketiravi. Ravimeetod on sobiv kõigile, kes järgivad korrektselt ravi õnnestumiseks arsti poolt antud juhiseid.

Meie kliinikus on võimalik hambumuse korrigeerimine AirNivol süsteemiga, saavutamaks just sellise naeratuse, millega end enesekindlalt tunda.

ortodontiline kaperavi viimsi hambakliinik

MIS ON MÄRKAMATU ORTODONTILINE KAPERAVI?

Ortodontiline kaperavi aitab reastada Su hambad ilma, et peaksid igapäevaseid rutiine muutma. Ortodontilised alainerid ehk kaped on nähtamatud ning eemaldatavad, nad korrigeerivad kõik need puudused, mis takistavad Sind enesekindlalt naeratamast 😁!

Selgita koos välja, kas kaperavi on Sulle parim valik. Telefon 6099910 või kodulehe bron.: siit

s

Diagnostika

Ravi planeerimiseks skänneerib arst patsiendi suu, teeb vajalikud röntgenpildid, fotod suust ning näost.

d

Ravi algus/Esimesed kaped

2-3 nädala jooksul peale diagnostikat valmivad Sinu õhukesed läbipaistvad kaped ning arst õpetab sel visiidil, kuidas neid kasutada, et kõik õnnestuks ning ravi võib alata.

s

Järgmised kaped

Ravi kestel tuleb käia kordusvisiitidel(alates 40€ a’), et arst saaks kontrollida ravi plaanipärast kulgu. Sel perioodil on kõige olulisem patsiendi enda panus – õige hügieen ning kapede kandmine.

s

Retainerid ehk säilituskaped

Viimastele ravikapele järgnevad retainerkaped tulemuse hoidmiseks, mida jääd hiljem kasutama öösiti. Sinu uus naeratus on valmis!

Meil on võimalik tasuda ortodontilise kaperavi eest osamaksetena.
Broneeri aeg oma uue naeratuse modelleerimiseks :)!

NB! Ortodontilist kaperavi saab teostada noortele alates sellest, kui kõik hambad on suhu lõikunud (v.a. tarkusehambad), mis tavaliselt juhtub ca 13.eluaastaks.

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share