fbpx

Laste hambaravi

Laste hambaravi

Meie kliinikul alla 19-aastaste laste hambaravi osas leping Eesti Tervisekassaga. See tähendab, et Tervisekassa tasub laste hambaravi eest ning kohapeal tuleb tasuda ainult 5-eurone visiiditasu.

Pärast 19-aastaseks saamist osutatakse tasuta hambaravi ühe aasta jooksul ainult juhul, kui ravivajadus ilmnes patsiendi viimase visiidi ajal enne 19-aastaseks saamist. Tasuta teenust saab sama hambaraviteenuse osutaja juures, kus ravivajadus tuvastati.

Millal peaks lapsega esimest korda hambaarsti külastama?
Eksperdid soovitavad teha esimene hambaarstivisiit 6-kuu jooksul pärast esimese hamba tulekut (lõikumist) või hiljemalt umbes 12 kuu jooksul.

Selleks, et laps end meie juures võimalikult turvaliselt ning mugavalt tunneks, oleme avanud spetsiaalse teenuse: Lapse tutvumine hambakliinikuga

Kui mu lapse hambad tunduvad terved, miks peaksin siis hambaarsti külastama?
Hambaarsti abiga suudate ennetada või varakult avastada ka võimalikud hambumusmured, suuhingamise ja tekkima hakkavad hambaaugud. 

Uuringud on näidanud, et kui teismelise-ea lõpuks on hambad tugevad ja terved, ei vaja inimene hambaravi veel mitukümmend aastat.
Seega on laste õigete hügieeniharjumuste ja süstemaatiliselt ennetavas kontrollis käimise abil võimalik vältida olukordi, kus täiskasvanueas neelab hambaravi olulise osa säästudest.
Ootame lapsi ja noorukeid suutervise kontrolli ning ka suuhügienisti juurde hammaste süvapuhastusse 1-2 x aastas, vastavalt sellele, kuidas hambaarst või suuhügienist on patsiendile määranud. 

Meie hambaarstide poolt heakskiidetud hambaharjade, hambapastade ning muude suutervisetoodete valiku leiate meie tervisetoodete poest kohapeal kliinikus kui ka veebis Olenterve.ee

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share