Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedAnna hammastele suve eel värskendus!
hammaste valgendamine viimsi hambaarst

Anna hammastele suve eel värskendus!

Meie kliiniku hambaarstid usuvad koduse hammaste kapevalgenduse tõhususse ning ohutusse, seetõttu pakumegi oma patsientidele kapedega kodust hammaste valgendamise süsteemi PolaNight ja Opalescence  valgendusgeelide abil.
Kapedega hammaste valgendamine on sobilik kõigile, kes igatsevad heledamaid hambaid tõhusalt,  kuid hambaid säästvalt.
Kapevalgendamine muudab heledamaks nii kollase kui hallika tooniga hambad ja saab jagu ka iluvigadest nagu vanuse ja toitainete tõttu pigmenteerunud hambad ning hammaste ebaühtlane toon.

Millised on kapevalgendamise eelised?
See on tõhus, tulemus on kestvam ja hammastele ohutum, kui kiiretoimelised kabinetivalgendused.

Hammaste valgendamine
Saate hambaid valgendada endale sobival ajal ning ei pea maksma iga korra eest eraldi (kaped on õige hoolduse puhul mitu aastat kasutuskõlbulikud, juurde tuleb soetada ainult valgendusgeeli).
Kapet koos valgendusgeeliga saad kasutada näiteks magamise ajal. Juba 5-7 ööga saavutad oluliselt valgema naeratuse, lõpptulemuse kiirus sõltub Sinu hambaemailist ja hammaste toonist valgendamist alustades.
Tänu mitme päeva vältel toimivale protsessile kestab tulemus kauem kui kabinetivalgenduse puhul. Kui hambad hakkavad taas tumenema, võib protseduuri lihtsalt korrata.

3 sammu valgete hammasteni

1. Hammaste kontroll hambaarsti juures – kontrollitakse, kas hambad on terved ja valgendamiseks sobilikud. Lisaks määratakse ära algne hambatoon, mille abil saab arst tooni muutusi jälgida. 
2. Jäljendite võtmine ja silikoonist kape(de) valmistamine ühe tööpäeva jooksul. Individuaalne kape on vajalik hammaste tõhusaks koduseks valgendamiseks. Kape on mõeldud korduvaks kasutamiseks läbi mitmete aastate. Kapesid tuleb pesta jaheda veega.
3. Hammaste valgendamine Teile sobival ajal kodus.  Soovitatav on teha valgenduskuure kaks korda aastas, peale hambaarsti visiiti ja soodapuhastust. 

Kuni juunikuu lõpuni on kingime iga valgenduskapega PolaNight  valgendusgeeli, mille väärtus on 25 eurot!
Valgenduskape hind on 95 eurot, kui soovite kahele hambakaarele kapesid, ehk nii ülemisele kui alumisele, on kapede hind kokku 180 eurot ning kingituseks tuleb 2 valgendusgeeli. 

 Broneeri aeg hambaarsti kontrollvisiidile ja valgenduskapede tegemisele siit või helista telefonil 60 999 10.

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share