fbpx

Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedMärtsikuus soodapuhastusele erihind 59€!
soodapuhastus soodus viimsi hambakliinik

Märtsikuus soodapuhastusele erihind 59€!

Anna kevade saabudes oma naeratusele värskendus soodapuhastusega. Märtsikuu jooksul tehtud soodapuhastuse broneeringutele kehtib erihind 59 € (tavahind 85€).

Miks soodapuhastus?
Hammaste toon võib aja jooksul tuhmuda, hammastele võivad tekkida tumedamad laigud, nende muutuste põhjused võivad olla erinevad: kahjulikud harjumused (nt. suitsetamine) või pigmentaineid sisaldavad toitained (nt. mustikad, kohvi, tee, punane vein, coca-cola).
Soodapuhastuse käigus puhastatakse hambaid spetsiaalse granuleeritud ja maitsestatud sooda, vee ja õhu survestatud joa abil, see eemaldab hammastele kogunenud katu ja pigmendi.
Protseduur on kiire ja valutu, ka raskesti ligipääsetavad kohad, nagu näiteks tihedad hambavahed, saavad puhtaks. Pärast protseduuri on hambad puhtamad, säravamad ja ka valgemad.
Hambakivi soodapuhastus ei eemalda, seega tuleb vajadusel esmalt lasta hambaarstil see eemaldada ning loomulikult parandada võimalikud hambaaugud.

[button style=”undefined” button_default_color=”undefined” target=”undefined” button_custom_color=”#39D8C5″ url=”https://viimsihambakliinik.ee/hambaarst-vastuvotule-registreerumine/” text=”Broneeri aeg”] [/button]

Broneeri aeg siin “Leian sobiva vastuvõtuaja” või helista telefonil 60 999 10.

Kohtumiseni Viimsi Hambakliinikus!

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share