fbpx

Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedSärav ja värske!
hammaste valgendamine kampaania

Särav ja värske!

Hoiame aina pimenevas sügises naeratuse valge ja säravana 🙂!
Igale koduse valgenduskape tellijale kingituseks olenterve.ee-lt Qikfreshi ühekordsetes kotikestes suupesu pulber (1 pakis 10 kotikest, väärtus 6,95 eurot).
Kodune valgenduskapedega hammaste valgendamine on turvaline ning hammastele säästlikum, kui kabinetivalgendused, mille tulemused on kiired, kuid mõju hammaste emailile laastav.
Valgenduskapet õigesti hooldades säilib see aastaid ning uuendada tuleb ainult valgendusgeeli, mida 2 x aastas valgendust tehes kasutada.
Qikfreshi tooted on mõeldud päeva kestel hammaste pesemise alternatiivina kasutamiseks suu puhastamiseks ning värskendamiseks. Suupesu pulber koosneb naturaalsetest koostisosadest,. Kotikese sisu suhu valades muutub see hetkega vedelikuks, 15 sekundi jooksul suus edasi- tagasi loputades neutraliseerib see suu happetasakaalu ning puhastab hambad toidujääkidest. Suupesu pulber on hea alternatiiv hammaste pesemisele päeva kestel liikumises olles ning samuti neile, kes ei armasta närimiskummi närida.
Pakkumine kestab 30.novembrini 2020.
Hoiame naeratuse värske ja säravana!
Olenterve.ee on tervislike toodete kodu – meie veebipood, kus üritame pakkuda teistmoodi tervisetooteid ja suutervisetooteid. Vaata ka: olenterve.ee
Valgenduskape tellimiseks palume registreeruda valgenduskonsultatsioonile: https://viimsihambakliinik.ee/hambaarst-vastuvotule-registreerumine/ 

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share