fbpx

Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon - kellele ja miks?

Bianka Lisanna Org, kosmeetik, eesteetiline ilu, Viimsi Hambakliinik
Bianka Lisanna Org, kosmeetik/med õde

Biorevitalisatsioon on hüaluroonhappesüstidega sügavniisutav protseduur toonust ja värskust kaotanud nahale. See on naha noorendamise meetod hüaluroonhappe, mis on inimorganismile omane molekul ning mille üheks oluliseks omaduseks on kudede niiskustasakaalu hoidmine, abil.
Nii on võimalik väga efektiivselt tõsta naha niiskustaset just kuiva, vananeva naha puhul, samuti enne ja peale päikesereisi.

Meie biorevitalisatsiooni protseduurid: 

  • Revofil AquaShine2ml (60 min) 270
  • Biorevitalisatsioon Ejal 40 2ml (60 min) 230 €

 

Mis on biorevitalisatsioon?

Kas olete hiljuti märganud, et teie nägu näib väsinud ja nahal puudub nooruslik sära? See ei pruugi enam olla nii sile, niisutatud ega prink, kui varem. Vananemisprotsess, mida mõjutavad mitmesugused välised ja sisemised tegurid, päädib kortsukeste, peente joonte ja muude ebatäiuslikkuste, nagu hüperpigmentatsioon ja pigmendilaikude teke, ilmnemisega alates 30.eluaastast.

Mida täpselt nahk vananedes kaotab?

Eelkõige mängib hüaluroonhape naha niisutamisel üliolulist rolli, kuna tal on võime hoida vett enda massist 500 korda enam. Täpsemalt võib 1g hüaluroonhapet siduda kuni 6 liitrit vett. Seetõttu põhjustab hüaluroonhappe puudus naha kuivaks, karedaks ja tuhmiks.

Lisaks kaasneb naha vananemisega kollageeni, mis on naha struktuuri põhikomponente, vähenemine.
Vananeval nahal on defitsiit ka olulistest vitamiinidest, mineraalidest ja aminohapetest, mis stimuleerivad fibroblaste tootma nahas kollageenikiude.

Kes on hea kandidaat biorevitalisatsiooni protseduuriks?

Kui olete täheldanud naha elastsuse, niiskustaseme ja loomuliku sära vähenemist, on biorevitalisatsioon teile suurepärane ravivõimalus. Olenemata sellest, kas nahk on noor ja vajab sära või küps ja vajab abi tervislikuma välimuse saavutamiseks, on see protseduur väga kasulik.
Biorevitaliseerimist tehakse tavaliselt järgmistes olukordades:

Õhuke, kuiv ja väsinud nahk – biorevitaliseerimine aitab nahka noorendada ja niisutada.

Naha elastsuse kerge kaotus – hooldus võib tõhusalt parandada ja taastada naha elastsust.

Naha vananemise ennetamine – biorevitaliseerimine toimib ennetava meetmena vananemisilmingute vastu, säilitades naha tervise ja nooruslikkuse.

Lisaks saab biorevitaliseerivaid hooldusi kasutada naha taaselustamiseks pärast keemilist koorimist ja laserhooldust, parandades üldtulemust ja soodustades optimaalset naha noorenemist.

Millistele piirkondadele saab biorevitalisatsiooni protseduuri teha?

Biorevitalisatsioon on ülitõhus hooldus, mida saab teha nii näonahale kui ka õrnale kaela- ja dekolteenahale. Need piirkonnad, eriti kael ja dekoltee, on altid naha õhenemisele ja tundlikkusele, mistõttu on biorevitaliseerimine suurepärane valik noorusliku ja kauni välimuse säilitamiseks.

Kas mingi spetsiaalse toote kasutamine enne  biorevitalisatsiooni protseduuri on vajalik?

Enne ravi ei ole vaja  kasutada spetsiaalseid tooteid. Oluline on eelnevalt konsulteerida spetsialistiga, kes vaatab teie naha üle, et hinnata selle seisukorda ja selgitada välja konkreetsed vajadused. Lähtudes nahatüübist, hetkeseisundist ja soovitud tulemustest, valime optimaalsete tulemuste saavutamiseks välja sobivaima nahatugevdaja. Konsultatsiooni käigus määratakse ka ravikordade arv ja soovitatav intervall nende vahel.

Millest koosneb biorevitalisatsiooni protseduur?

Biorevitaliseerimine on peaaegu valutu protseduur, mis kestab tavaliselt umbes 45 minutit. Hoolitsus algab naha põhjaliku puhastamisega. Seejärel kantakse valutu kogemuse tagamiseks nahale anesteetiline kreem. Seejärel süstitakse valitud buusterit tilkade kujul peente nõelte abil nahka.

 

Kas on taastumisperiood?

Pärast biorevitalisatsiooni võib süstekohtades tekkida kerge punetus ja tursed. Need kõrvaltoimed taanduvad tavaliselt mõne tunni jooksul. 12 tunni jooksul pärast ravi on oluline vältida meikimist või liigset higistamist.

 

Millal ma esialgseid tulemusi näen?

Märkate tulemusi, kui punetus on taandunud. Nahk tundub pringim, katsudes pehmem, pingul ning särava ja terve välimusega.

 

Mitu protseduuri on vaja teha?

Biorevitaliseerimise täieliku efekti saavutamiseks soovitatakse sageli hüaluroonhappega toodete puhul kolmest hooldusest koosnevat seeriat. Need protseduurid tehakse tavaliselt umbes ühekuulise vahega. 

 

Kas biorevitaliseerimine on valus?

Anesteetilise kreemi pealekandmine tagab patsiendile valutu ja mugava kogemuse.

 

Kas biorevitalisatsioon on ohutu?

Kõik meie kasutatavad nahabuusterid on registreeritud ja heaks kiidetud, tagades nende ohutuse ja kvaliteedi.

 

Milline on biorevitalisatsiooni mõju?

Biorevitaliseerimisega saavutatud mõju võib kesta mitu kuud, eriti kui kasutatakse ristseotud hüaluroonhappega nahatugevdajaid. Sellel hooldusel on nahale järgmised eelised:

  • Intensiivne niisutus – nahk saab sügava ja kauakestva niisutuse, mille tulemuseks on paranenud niisutustase.
  • Parem naha kvaliteet ja tekstuur – biorevitaliseerimine aitab parandada naha üldist kvaliteeti ja tekstuuri, muutes selle siledamaks, pehmemaks ja elastsemaks.
  • Suurenenud elastsus ja parem toonus – hooldus suurendab naha elastsust, mille tulemuseks on pringim ja toonuses välimus.
  • Terve ja noorusliku välimusega nahk – biorevitaliseerimine aitab kaasa tervemale ja nooruslikumale välimusele, elavdades nahka ja vähendades vananemise märke.

Pakkudes intensiivset niisutust, parandades naha kvaliteeti ja tekstuuri, parandades elastsust ja toonust ning aeglustades vananemisprotsessi, pakub biorevitalisatsioon nahale igakülgset noorendavat ja taaselustavat efekti.

viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Näonaha diagnostika ja konsultatsioon
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Kosmeetilised protseduurid
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Biorevitalisatsiooni protseduurid
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Mesoteraapia protseduurid
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Happekoorimine
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Huule kontuurplastika/ täitesüstid
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Mikronõelumine ehk microneedling
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Tervise- ja ilupaketid
a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share