Kosmeetilised protseduurid

Kosmeetilised protseduurid

Kosmeetilised protseduurid

Soovime oma patsientidele pakkuda kõiki vajalikke teenuseid, mis on seotud näo- ja suutervisega ning seoses sellega oleme laiendanud teenuste hulka ka esteetilise ilu valdkonda – alustades kosmeetiliste protseduuride osutamisega. ​

Meie kliinikus teostatavad esteetilise ilu ja kosmeetilised protseduurid:

Näonaha põhjalik diagnostika ja konsultatsioon (30 min) 30
Esmasel kohtumisel selgitab kosmeetik välja teie naha tüübi, seisukorra, tervise ja paneb koos teiega paika edasised eesmärgid ning annab soovitused koduseks nahahooldusrutiiniks ning toodeteks. 

Sügav kosmeetiline puhastus (90 min) 65€
Naha sügavat kosmeetilist puhastust teostatakse kuurina. See võimaldab nahka ette valmistada järgmisteks protseduurideks. Nahka ette valmistamata ei ole järgmistel näohooldustel sügavat mõtet, kuna õige koduse hoolduseta on nahk ummistunud ja aktiivained ei jõua sinna, kuhu vaja. Protseduuri käigus vabastatakse nahk surnud naharakkudest, mustusest ja toksiinidest. Jaheniisutusmeetodi tulemusena paranevad naha loomulikud funktsioonid.
Protseduuri kuuri on soovitav teostada 2 korda aastas. Kuur koosneb neljast järjestikust hooldusest: 3 puhastust ja 1 taastushooldus.

Nutri Peptide pinnakuiva naha aktiivne hooldus (90 min) 80€
Ideaalne aktiivne hooldus nahale, mida kimbutavad veetustumise märgid nagu:
kuivus, ketendus, tundlikkus, kiskuvustunne, mikrohaavandid, peened kortsukesed, tuhm jume, ärritus, sügelus.
Veetustunud ehk dehüdreeritud nahk võib olla kõikidel nahatüüpidel. Tavaliselt tekib see vale hooldusrutiini või vananemise tagajärjel, nahk ei hoia kinni ega sisalda piisavalt vett. Veetustumine on üks osa vananemisest, kuna terves kehas langeb niiskustasakaal.
Välised põhjused: UV- kiirgus, tuul ja kuiv kliima, olme- ja tööstuskeemia, ebasobiv naha hooldusrutiin, liiga traumeerivad koorimised.
Sisemised põhjused: vähene vee tarbimine, hormonaalsed muutused (hüpotüreoos, menopaus, diabeet, rasedus), seedetrakti probleemid, kuse- ja seedeelundkonna haigused, autoimmuunhaigused, aneemia, teatud ravimite pikaajaline tarbimine, pikaajaline dieet, alkohol ja suitsetamine.
Veetustunud nahka saame aidata kaitsefunktsioone taastades, epidermaalbarjääri taastades, nahka niisutades, õigeid nahahooldustooteid ja toitumist valides ja oma terviseseisundit jälgides.
Mida tervem on hüdrolipiidne kiht naha peal, seda rohkem on nahk niisutatud!
Veetustunud nahast (kui sellega, ei tegele) tekib tundlik nahk!

Bioplasma energeetiline hooldus (90 min) 75€
Bioplasma sisaldab spetsiaalseid looduslikke merelist päritolu aktiivaineid, mis takistavad naha vananemist.
Plasmalised biopreparaadid kasutavad taimede ja eriti vetikate suurepärast võimet taluda ekstreemseid ilmastiku- ja keskkonnatingimusi, järske temperatuurimuutusi ning niiskustaseme kõikumist.
Gigi laboratooriumis töötati välja uus kompleks, mis koosneb Põhjamere vetikate kombinatsioonist. Vetikates sisaldub erinevas koosluses rasvhappeid, vitamiine, mineraale ja polüsahhariide.
Bioplasma peamised omadused:
* suurendab sterssi alandavate valkude aktiivsust. Naha stress on üks naha alalise põletikulise seisundi põhjusi. Stressiseisundis nahk ei suuda hoida niiskust ja kannatab enesehävitusprotsesside all, reeglina ilmuvad sellele vistrikud, nahk näib tuhm ja elujõuetu.
* Parandab rakuhingamist, naha puuduliku hapnikuvarustuse tagajärjel muutuvad rakud passiivsemaks: 40. aastaselt moodustab naha hapnikusisaldus ainult 60% varasemast ning raku uuenemisperiood pikeneb 28 päevalt 40 päevani. See viib enneaegse vananemiseni, nahk muutub vähem elastseks, kuivaks ja kaotab oma terve välimuse.
* Aktiveerub ATP tootmine, mille tulemusena nahareljeef ühtlustub ja jume pareneb.
* Vähendab keskkonnasaastest tingitud kahjustusi.
* Neutraliseerib vabu radikaale
* Naha niiskustase tõuseb

Bioplasma kolmetasandiline protseduur:
kooriv – piilinguvedelik sisaldab aselaiin- ja glükoolhapet ning eemaldab õrnalt pindmised elutud rakud, puhastab nahka, mõjub värskendavalt, eemaldab väsimuse jäljed ning valmistab nahka ette protseduuri järgmiseks etapiks.
süvaniisutav – sisaldab kõrges kontsentratsioonis aktiivaineid, mis põhinevad looduslike toimeainete kompleksil. Niisutab koheselt nahka ja ergutab uute rakkude sünteesi.
vananemisvastane – toidab naharakke, tugevdab regeneratsiooniprotsesse, aktiveerib rakuhingamist ja rakkudevahelist ainevahetust, eemaldab kuivuse ja ketenduse.

Tulemusena muutub nahk elastseks ja sametiselt pehmeks.
Töötab hästi, kui on üks või mitu nendest nahaprobleemidest:
* kortsud
* laienenud poorid
* ebaühtlane nahastruktuur,nahatoon
* pigmentatsioon
* veetustunud nahk
* kuiv, matt nahk
* hüpereemia
* õhuke, lõtvunud nahk
* vistrikud.

Detox näohooldus (60 min) 50€
Naha detox on naha puhastamine välistest jääkainetest, mille tulemusena paraneb naha elastsus, rakuainevahetus ning suureneb kollageeni sisaldus. Rakkude uuenemine kiireneb ning naha kaitsebarjäär tugevneb. Detox näonahahooldus tõstab naha oluliste funktsioonide toimimise taset ning parandab naha väljanägemist. Tulemuseks on klaar ja ühtlane jume. Seda protseduuri on soovitatav teha ka pärast reisi või antibiootikumikuuri. Sama hästi sobib protseduur ideaalselt ühekordseks hoolduseks, et väljutada kogunenud jääkaineid.

Niisutav 3D näohooldus (60 min) 65€
Niisutava klassikalise näohoolduse ajal kooritakse surnud naharakud, misläbi paraneb naha vastuvõtlikkus aktiivainetele. Lõõgastav ja stimuleeriv näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha toitainetega ning hapnikuga varustamist. Toitainetega turgutab nahka 3D mask. Nahk on peale hoolitsust elastne ja särav.

Näotooni parandav hooldus (60 min) 65€
Näonaha tooni parandav hooldus on soovitatav nahale, millel on juba esimesed päikesekahjustuse märgid, nagu pigmentlaigud, ebaühtlane jume ning peenikesed kortsud. Hoolduse käigus kooritakse nahka ensüümidega rikastatud pärlipulbriga, mille käigus eemaldatakse surnud naharakud õrnalt ja jume paraneb koheselt. Kooriv mask sisaldab rikkalikult aktiivseid niisutavaid komponente nagu polüsahhariidid, aminohapped, hüaluroonhape, mis balanseerivad ja puhastavad nahka. Protseduur lõpeb rahustava pärlimaskiga.

Kui Te pole kindel, millist hooldust valida, siis vastuvõtule tulles selgitan naha uurimise käigus välja Teie naha seisundile ja tüübile vastava hoolduse.

viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Näonaha diagnostika ja konsultatsioon
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Kosmeetilised protseduurid
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Biorevitalisatsiooni protseduurid
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Mesoteraapia protseduurid
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Happekoorimine
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Nasolabiaal täitesüstid/ huulekontuur plastika
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
viimsi hambakliinik kosmeetika hambaarst viimsis
Hammaste valgendamine
a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share