fbpx

Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedLapse hambakliinikuga tutvumine – uus teenus!
Jana Tsetset viimsi hambakliinik lapse tutvumine hambakliinikuga, lapse esimene hambaarsti visiit

Lapse hambakliinikuga tutvumine – uus teenus!

Hambaarsti juures suutervise kontrollis käimine on elementaarne hea suutervise hoidmisel. Selleks, et oma last harjutada hambakliinikus ja hambaarsti kabinetis turvaliselt tundma ning hambaarstil käik võimalikult toredaks muuta, oleme avanud uue teenusena „Lapse tutvumine hambakliinikuga“ . 


Teie lapse esimene hambaarsti visiit peaks olema tehtud selleks, et aidata lapsel end hambaarsti juures mugavalt tunda. Tihtipeale on vanema hirm hambaarsti ees kandunud ka lapsele või laps lihtsalt ei tunne end esimesel korral võõras kohas mugavalt, võõristab ning sellest tulenevalt ei ole nõus oma suud avama läbivaatuseks, rääkimata võimalike vajalike ravitööde teostamisest.

Oleme näinud, et lapsed vanusest 1,5aastat kuni isegi kooliealisteni välja võivad olla stressis ning murelikud, kuna eriti juba veidi suuremana võib hambaarst seostuda valutava hambaga, hamba väljatõmbamisega (piimahambad) või mõne muu mure lahendamisega ning sellest tulenevalt seostub ka hambakliinik/ hambaarst ebamugavustundega.

Selleks, et lapsel oleks turvaline ja tore harjuda hambakliinikuga, ruumide ja inimestega, saab meile tulla hambaravi assistent Jana Tsetseti vastuvõtule hambakliinikuga ja kabinetiga tutvuma.

Esimene külastuspäev on 9.veebruaril 2024 ning aja (30minutit) saab broneerida telefonil 60 999 10.  Visiiditasu 5€. 

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share