Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Teenuse tutvustusAnna välimusele suvine värskus uute protseduuridega
Bianka Lisanna Org, esteetilise ilu protseduurid profhilo

Anna välimusele suvine värskus uute protseduuridega

Suvi on aeg, mil meie nahal on palju väljakutseid: päike, merevesi, palavus, konditsioneeritud õhk ja palju muudki, samas soovime me seda aega veeta oma parimas väljanägemises. Lisaks tavapärastele puhastus- ja detoksprotseduuridele võiks mõelda nahale värskuse lisamisega ka mõne süva- ning uuendava hooldusega.
Meie kliinikus on uute teenustena nüüd võimalik nautida dermapen mikronõelumist, Profhilo biomodelleerimist, Xela Redermiga redermalisatsiooni ning Juvedermiga huulte täitesüstimist.

Kellele ja miks on need protseduurid mõeldud?

Dermapen mikronõelumine

Miks?
Microneedling ehk mikronõelravi parandab naha toonust, vähendab pindmisi kortse ja pigmendilaikude väljanägemist ning muudab armid (akne-, kirurgilised, venitusarmid) vähem märgatavaks.

Kellele?
Protseduur on näidustatud nahale, millel on tuhm ja ebaühtlane toon/ pindmised kortsud/pigmendilaigud/armid/suured poorid.

Kuidas?
Microneedling protseduur koosneb koorimisest, mikronõelravi protseduurist koos vastavalt nahale valitud preparaadiga ja taastavast maskist. Mikronõelravi käigus tehakse peenikeste nõeltega naha pindmisesse kihti mikrokanalid, mille tulemusel suureneb nahas kollageeni ja elastiini tootmine ning paraneb toimeainete sisseviimine. Vastavalt naha tüübile valitakse seadmel vajalik nõelte sügavus.

Juvedermiga huulte täitesüstimine

Miks?
Aitab vähendada loomulikul viisil vananemismärgid või rõhutab märkamatult looduse poolt antut. Vananedes muutub huulte vee- ja niiskustase, huuled muutuvad kortsulisemaks, mistõttu on huulepulk sageli ebaühtlane ja jääb kortsukeste sisse.

Kellele?

Neile, kes soovivad oma huulte kortsukesi täita ja/või volüümi lisada. Oluline on teada, et volüümi lisamine ei ole kohustuslik, võimalik on täita ka ainult kortsukesi, mille tulemusel huule kuju, suurus või volüüm oluliselt ei muutu.

Kuidas?
Minimaalse taastumise ja ohutuse säilitamiseks on võimalik täitaine viimine huulde kanüültehnikas, mille tulemusena saab vältida hematoomide ja turse teket. See teeb paranemisaja pea olematuks võrreldes süstlatehnikaga.

Profhilo biomodeleerimine

Miks?
Profhilo on vananemisvastane toode, mis töötleb nahas vananemise allikat, mitte ainult vananemissümptomeid; stimuleerib fibroblastrakke, suurendades seeläbi kollageeni ja elastiini tootmist nahas; aktiveerib keratinotsüüte, et suurendada kollageeni ja elastiini sünteesi nahas; säilitab ja soodustab rasvkoe kvaliteeti mõjutavate adipotsüütide elujõulisust.

Kellele?
Bioremodelleerimine sobib nii meestele, kui naistele. Erinevus täitesüstide ja bioremodelatsiooni vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi, vaid täidavad kortse ja kortsukesi, bioremodelatsioon aga stimuleerib kudedes kollageeni ja elastiini teket, mistõttu aitab vähendada naha lõtvust, tagades nooruslikuma välimuse ja säravama jume.

Kuidas?
Profhilo hoolduse käigus süstitakse nahka suure kontsentratsiooniga hüaluroonhapet. Nõel sisestatakse konkreetsetesse nahapunktidesse, süstides preparaati nahka. Seejärel stimuleerib preparaat nahas kollageeni ja elastiini teket ja aktiveerimist, “meelitades” niiskuse teie naha sügavamatesse kihtidesse. Lisaks aitab niiskuse lisamine seda säilitada ja nahka pinguldada, mille tulemuseks on kauakestev toime.

Xela Redermiga redermalisatsioon

Miks?
Redermalisatsiooni teostatakse naha vananemise profülaktikaks ja väsinud näo sümptomite vähendamiseks. XelaRederm küllastab nahka niiskusega, stimuleerib kollageeni- ja elastiinikiudude paljunemist, parendab ja tugevdab naha elastsust.

Kellele?
Sobib kõikidele, redermaliseerimine sobib ka akne ja aknearmide korral. Võitleb põletiku vastu. Tuhmi ja elutu naha puhul paraneb naha toonus ja jume.

Kuidas?
Ebamugavustunde vähendamiseks kanname nahale tuimestavat kreemi. Seejärel süstime Xela Redermi mitme väikese süstega nahka. Peale hooldust kanname peale niisutava maski. Kohe peale süstimist moodustuvad naha pealispinnale paapulid. Need võivad püsida sõltuvalt naha seisukorrast ja tüübist kuni 3 päeva.

Kohtumiseni Viimsi Hamba- ja Ilukliinikus!

Lisa kommentaar

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share