fbpx

Kosmeetik Bianka Lisanna Org

Kosmeetik Bianka Lisanna Org
Bianka Lisanna Org, kosmeetik, eesteetiline ilu, Viimsi Hambakliinik

Bianka Lisanna Org

Kosmeetik/ Med.õde

Meditsiiniõe haridusega Bianka Lisanna Org ütleb enda kohta nii:
„Olen pisikesest saadik huvitunud meditsiinist, ilumaailmast ja looduslähedasest mõtlemisviisist. Minu teekond sai alguse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, kus omandasin meditsiiniõe eriala. Osalesin välispraktikal Kreekas, kus lisaks praktilistele oskustele, ammutasin kreekalikku optimismi ning elu kergust. Seal olles nägin oma silmaga, et ilu algab seestpoolt ning läbi enda eest hoolitsemise. Seejärel läksin õppima kosmeetikuks Iluakadeemiasse. Põhjalikud teadmised nahast, organismist ja sellest, kuidas kõik on omavahel ühenduses, tõid selguse- olen valinud õige tee. Teen seda, mida armastan. Lisaks sellele olen töötervishoiuõde erakliinikus, kus minu igapäevatööks on meditsiiniõe vastuvõtud. Mind motiveerib inimeste aitamine ja positiivse emotsiooni loomine. Oma töös kasutan põhjalikku ja personaalset lähenemist.“

Hariduskäik:
OÜ Iluakadeemia, kosmeetiku eriala (2023);
DBB Group, mesoteraapia koolitus (2023);
DBB Group, biorevitalisatsiooni koolitus (2023);
DBB Group, kontuurplastika aluste koolitus (2023)
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, õendus (2022)

Bianka oma tööst: „Kasutan hooldustes profikosmeetikat tootvate ettevõtete Anna Lotan ja Gigi Laboratories tooteid.
Anna Lotan on tuntud oma looduslähedase tooteloome poolest, kus kasutatakse ainult puhast mahetoorainet, nagu aaloemahl,
Surnumere soola, AHA-happeid, erinevaid merevetikaid jm. Just tema töötas välja ja patentis jaheniisutusmeetodi, mis võimaldab nahka tõhusalt puhastada.
Gigi Laboratories on kombineerinud looduslikud koostisosad kõrgbiotehnoloogiliste toodetega, mis on aktiivse toime ja tulemusega.
Alustan igat hooldust naha põhjaliku uurimisega, et selgeks teha, mida nahk vajab. Kasutan selleks erinevaid aparaate, nagu mikroskoop, UV-valgus ja luuplamp. Lähenen igale inimesele personaalselt ja valin tooteid vastavalt naha vajadustele.”

Kohtumiseni Viimsi Hamba- ja Ilukliinikus!

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share