fbpx

Viimsi Hamba- ja Ilukliinik

Kliiniku uudisedAlustame kosmeetiliste protseduuridega
gigi kosmeetika

Alustame kosmeetiliste protseduuridega

Soovime oma patsientidele pakkuda kõiki vajalikke teenuseid, mis on seotud näo- ja suutervisega ning seoses sellega oleme laiendanud teenuste hulka ka esteetilise ilu valdkonda – alustades kosmeetiliste protseduuride osutamisega detsembrikuust. 
Meie uusim meeskonnaliige Bianka Lisanna Org ootab kõiki kosmeetilistele ja esteetilise ilu protseduuridele alates 6.detsembrist. 
Bianka Lisanna Org, kosmeetik, eesteetiline ilu, Viimsi Hambakliinik

Meditsiiniõe haridusega Bianka Lisanna Org ütleb enda kohta nii: „Olen pisikesest saadik huvitunud meditsiinist, ilumaailmast ja looduslähedasest mõtlemisviisist. Minu teekond sai alguse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, kus omandasin meditsiiniõe eriala. Osalesin välispraktikal Kreekas, kus lisaks praktilistele oskustele, ammutasin kreekalikku optimismi ning elu kergust. Seal olles nägin oma silmaga, et ilu algab seestpoolt ning läbi enda eest hoolitsemise. Seejärel läksin õppima kosmeetikuks Iluakadeemiasse. Põhjalikud teadmised nahast, organismist ja sellest, kuidas kõik on omavahel ühenduses, tõid selguse- olen valinud õige tee. Teen seda, mida armastan. Lisaks sellele olen töötervishoiuõde erakliinikus, kus minu igapäevatööks on meditsiiniõe vastuvõtud. Mind motiveerib inimeste aitamine ja positiivse emotsiooni loomine. Oma töös kasutan põhjalikku ja personaalset lähenemist.“

Hariduskäik:
OÜ Iluakadeemia, kosmeetiku eriala (2023);
DBB Group, mesoteraapia koolitus (2023);
DBB Group, biorevitalisatsiooni koolitus (2023);
DBB Group, kontuurplastika aluste koolitus (2023)
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, õendus (2022)

Bianka oma tööst: „Kasutan oma hooldustes profikosmeetikat tootvate ettevõtete Anna Lotan ja Gigi Laboratories tooteid.
Anna Lotan on tuntud oma looduslähedase tooteloome poolest, kus kasutatakse ainult puhast mahetoorainet, nagu aaloemahl,
Surnumere soola, AHA-happeid, erinevaid merevetikaid jm. Just tema töötas välja ja patentis jaheniisutusmeetodi, mis võimaldab nahka tõhusalt puhastada.
Gigi Laboratories on kombineerinud looduslikud koostisosad kõrgbiotehnoloogiliste toodetega, mis on aktiivse toime ja tulemusega.
Alustan igat hooldust naha põhjaliku uurimisega, et selgeks teha, mida nahk vajab. Kasutan selleks erinevaid aparaate, nagu mikroskoop, UV-valgus ja luuplamp. Lähenen igale inimesele personaalselt ja valin tooteid vastavalt naha vajadustele.„

gigi kosmeetika
Meie kliinikus teostatavad esteetilise ilu ja kosmeetilised protseduurid leiate siit: 

Kui Te pole kindel, millist hooldust valida, siis vastuvõtule tulles selgitan naha uurimise käigus välja Teie naha seisundile ja tüübile vastava hoolduse.

Kohtumiseni Viimsi Hamba- ja Ilukliinikus!

a

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share